• Wpisów: 106
  • Średnio co: 24 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 13:32
  • Licznik odwiedzin: 22 840 / 2675 dni
 
zucchero-e-pepe
 
Cześć!
Na początku chciałam bardzo przeprosić, że w ostatnich dniach blog został zaniedbany. Miałam jakoś natłok zajęć w czasie jednego tygodnia i tak jakoś wyszło. Jednak obiecuje, że postaram się dawać regularnie notki przynajmniej raz na 2 dni.
Polska1-1024x682.jpg

Dzisiaj będzie notka klasycznie siatkarska bo to właśnie tym żyje od kilku dni. A od wczoraj to właśnie to mnie strasznie cieszy. Ponieważ nasi kochani chłopacy z kadry siatkarskiej zdobyli 2 miejsce na Pucharze Świata. Impreza ta uważana jest za jedną z najtrudniejszych siatkarskich imprez na świecie (o ile nie najtrudniejszą- 11 meczy w czasie 14 dni, tylko z najlepszymi rywalami tak naprawdę). A dodatkowo to 2 miejsce daje nam kwalifikacje olimpijską na przyszłoroczne  Igrzyska Olimpijskie w Londynie. Dzięki temu w przyszłym sezonie, zamiast męczyć się w turniejach interkontynentalnych będziemy mogli porządnie się przygotować do IO i wywalczyć na nich medal :D
Marcin-Mozdzonek.jpg

Wspominając o naszym miejscu na Pucharze Świata nie można zapomnieć wspomnieć o Marcinie Możdżonku. Zdobył on tytuł najlepiej blokującego turnieju. Marcin urodził się 9 lutego 1985 roku w Olsztynie. Ma 212 cm wzrostu (no ja się nie dziwie, że on dobrze blokuje przy takim wzroście). Aktualnie gra w PGE Skra Bełchatów.
218951_1322547360_6d56_p.jpeg

Mówiąc o siatkarzach nie mogę nie wspomnieć o moim ukochanym siatkarzu już od wielu lat czyli o Krzysiu Ignaczaku. Gra on na pozycji libero. Uwielbiam go za styl jego gry, ale również za jego uśmiech, żarty oraz za podejście do kibiców. Byłam na wielu meczach, i nie zdarzyło się, żeby Igła nie podszedł do kibiców, nie rozdał autografów, nie pogadał chwilkę. Jego program "Igłą szyte" tylko udowodnił mi, że jest to facet z ogromnym poczuciem humoru i naprawdę sympatyczny.
Buziaki
Kasia

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego